Про продовження терміну дії договору на передачу міжбюджетного трансферту (Бюджет Шосткинського району)

Дата публікації: 07.12.2021

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШОСТКИНСЬКИЙ РАЙОН  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

10.12.2021                                   Шалигине

Про  продовження  терміну

дії договору на передачу

міжбюджетного трансферту

Розглянувши звернення  Шосткинської районної ради щодо  подовження терміну дії  на передачу міжбюджетного трансферту,  враховуючи пункт 13 постанови Кабінету Міністрів України  від 15 грудня 2010 року №1132 « Про затвердження Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», керуючись  статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Невикористані кошти іншої субвенції, перераховані з бюджету Шалигинської селищної   територіальної громади районному бюджету Шосткинського району у 2021 році на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги визначити такими, які не підлягають поверненню .
  2. Подовжити термін дії договору від 25 лютого 2021 року  на передачу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції з бюджету Шалигинської селищної  територіальної громади   до районного бюджету Шосткинського району до 31 грудня 2022 року.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на управління фінансів та економічного розвитку (Полушкіна Н.М.), а контроль – на керуючого справами виконавчого комітету селищної ради Людмилу Сакунову.

Селищний голова                                                                                                                   Юрій МАТВІЄНКО