Разом з нами живуть люди, які мають певні обмеження, потребують нашої допомоги та розраховують на нашу людяність

Дата публікації: 03.12.2021

Допомагати не лише матеріально, а насамперед своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою – такі завдання ставлять  перед собою працівники Фонду

Адже це не лише споживачі соціальних послуг, але й активні та повноправні учасники  суспільного життя. Щоденно ми стикаємося з численними проблемами, зверненнями потерпілих та намагаємося оперативно їх вирішити. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Сьогодні, 3 грудня, в.о. начальника глухівського відділення УВД ФСС України у сумській області Лариса Забара, зустрілась з потерпілими, які внаслідок травм отримали інвалідність та вручила їм технічні засоби реабілітації та  продуктові набори.