День села «Моя маленька батьківщина»

Дата публікації: 31.08.2018


23 серпня, на День українського прапора, в с. Соснівка стало вже традиційно відзначати день рідного села.

 

На наше свято ми запросили багато гостей  та поважних людей, які гідно йдуть обраною стежиною життя, вкладають свої сили та розум для того, щоб наші села розквітали, а люди жили у мирі та достатку.

Хлібом-сіллю зустрічали на Соснівській землі голову громади Юрія Матвієнка, його заступника Галину Матосову,  старосту села Сергія Шестерненка. Вони щиро вітали всіх з потрійним святом, дякували людям за щоденну працю та відданістю своїй малій батьківщині .

Шалигинський селищний голова Юрій Матвієнко вручив почесні грамоти та подарунки за вагомий внесок в розвиток села підприємцю Сергію Дмитренку, за благоустрій храму Присвятої богородиці Баглаєвій Галині, добровольцю-участнику  АТО Олександру Захарченко. Також подарунок отримала найстарша жителька села Марія Фролівна Захарченко. Нагородили й наймолодшу подружню пару, які одружились цьогоріч це  Капелько Серій та Тетяна .

На святі було проведено конкурс на «Кращу квіткарку села Соснівка» в якому  перемогу здобула Воловик Антоніна. Також було проведено конкурс на «Найтонша талія» де перемогла Сакунова Наталія, вони були нагороджені  пам’ятними  подарунками .

Родзинкою свята був  « Костюмований велопробіг». Господарі прекрасили свої велосипеди і проїхалися навколо ставку. Їх фантазії не було меж, були і козаки, і медичні працівники, Барбі, Мальвіна, і прекрасна Солоха, були і Мікі Маус, фламінго, півень, бджілка, навіть чортеня та відьмочка, були і пірати і навіть рожевий кіт !  Всі господарі велосипедів  отримали подарунки  за  зайняті  місця  та  за  участь.

Для всіх, хто хотів поласувати смаколиками, працювала виїздна торгівля. Школярами  мысцевої  школи була представлена виставка «Дари природи». Для любителів ручної роботи була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва та проведений майстер клас Мариною Кривенко.

Для бажаючих показати свою силу і витривалість було проведено : футбол,  конкурс «швидкий човен», який проводився на ставку  та конкурс «Багатирі», в якому треба було  якнайшвидше протягнути автомобіль «Газель» з  пункту А  до  пункту  Б.Керував цими процесами Кривенко Дмитро.

Для дітей працювали батути, малюки катались на надувних гірках, їли солодку вату. А для тих  хто  звик отримувати насолоду від сценічного мистецтва , місцеві аматори сцени підготували цікаву концертну програму. Глядачі із задоволенням слухали пісні у виконанні Горового Володимира, Кравченко Аміни, Комової Анастасії, Горової Зінаїди, Сакунової Ольги, Капоріної Олени, Дмитренко Марини , від вокального ансамблю «Берегиня», які також дарували запальні танці. Запам’ятався   танець «Маша і Медвідь» у  виконанні  дитячого   хореографічного   колективу «Живчики».

Нотку  гумору вніс Олександр Котков. Після закінчення виступу аматорів Соснівського будинку культури на свято  продовжили   учасники художньої самодіяльності з районного будинку культури, які  дарували  привітання та показали свою пісенну майстерність.

Після концерту було організовано дискотеку. А коли стемніло, присутні  насолоджувалися незабутнім феєрверком .

Свято закінчувалось, та людям не хотілось розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до села  Соснівка.