Гарно зіграли!!!

Дата публікації: 08.08.2017


19 травня  в селі Шевченкове, Глухівського району відбувся волейбольний турнір серед команд дівчат Шалигинської селищної ради та Березівської сільської ради.

Цей захід відбувся в рамках співпраці між відділами освіти, молоді та спорту Березіської сільської ради та Шалигинської селищної ради, і дівчата не розчарували організаторів.

Вболівальники та глядачі спостерігали запеклу боротьбу, яка точилася у спортивному залі між командами Шевченківського НВК, Слоутського НВК, Сварківського НВК та Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підсумки якої «здивували» глядачів. Але це не «диво», а результат плідної роботи тренерів команд та зусиль самих дівчат, які готувалися до нього на протязі всього навчального року. Учасниці змагань хотіли якнайкраще проявити себе і показати свою майстерність, тому до останього не можна було визначити переможців змагань. Перевага  з кожною партією переходила від однієї команди до іншої.

За результатами зіграних партій 1-ше місце посіли команди Сварківського та Слоутського НВК. 3-те місце в турнірі розділили команди дівчат Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ст. і Шевченківського НВК.

Всі команди були нагороджені грамотами, а головне радістю дружнього спілкування.