Капітальний ремонт дорожнього покриття

Дата публікації: 17.10.2018


На початку 2018 року Шалигинською селищною радою було ініційовано розробку проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття доріг комунальної власності по вулиці Шкільна в селищі Шалигине Глухівського району Сумської області», загальною кошторисною вартістю 1353,785 тис. гривень, який підтримали депутати ОТГ.

Згідно з проектом на ремонт дороги протяжністю 550 метрів було виділено з місцевого бюджету 133,814 тис. гривень та 1204,323  тис. гривень – отримано за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Капітальний ремонт дорожнього покриття виконувало ТОВ «Прогноз» під керівництвом Белясника В.І.. В ході капітального ремонту проведено повну заміну дорожнього покриття на визначеній ділянці.

Відповідно до укладених договорів гарантійне обслуговування складає три роки від дня прийняття об’єкта в експлуатацію.

Станом на 01 жовтня 2018 року роботи з ремонту дорожнього покриття завершені. Фактично використано коштів на загальну суму 1276,53 тис. гривень, в тому числі: 1149,167 тис. гривень – кошти державної субвенції; 127,685 тис. гривень – кошти селищного бюджету. Зекономлені кошти будуть перерозподілені на виконання робіт з реконструкції сільського клубу в селі Старикове.

Також, рішенням сесії Шалигинської селищної ради від 03 вересня 2018 року на поточний (ямковий) ремонт доріг комунальної власності Шалигинської ОТГ було виділено з селищного бюджету кошти у сумі 300,0 тис. гривень. Зазначені кошти були спрямовані на поточний (ямковий) ремонт доріг по вулицям 40 років Перемоги, Миру, провулку Червоному в селищі Шалигине та по вулиці Глухівській в селі Сваркове. Загалом було відремонтовано 665 квадратних метрів дорожнього покриття. Заплановані роботи виконані в повному обсязі.

Так, у наступному році, Шалигинською селищною радою планується продовжити роботи по капітальному та поточному ремонту доріг комунальної власності на території громади.