ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата публікації: 14.04.2021


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування місцевого рівня «Схема санітарного очищення населених пунктів на території Шалигинської селищної ради»

 

 

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Шалигинська селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування місцевого рівня «Схема санітарного очищення населених пунктів на території Шалигинської селищної ради».

З текстом Заяви можна ознайомитися щоденно (понеділок – п’ятниця з 08.30 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00) у відділі житлово-комунального господарства благоустрою та інфраструктури Шалигинської селищної ради  за адресою:

41470, Сумська обл., Шосткинський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11, а також на офіційному сайті Шалигинської громади у розділі Новини за посиланням:

http://shaligino-gromada.in.ua/news/

            Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 29.04.2021 включно:

– на поштову  адресу: 41470, Сумська обл., Шосткинський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11.

– на електронну адресу:shal_gkh@ukr.net

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.