ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «СУМЩИНА В БОРОТЬБІ»

Дата публікації: 31.10.2018


Таку назву має книга, презентація якої відбулася на базі Соснівського НВК……

«Сумщина в боротьбі». Таку назву має книга, презентація якої відбулася на базі Соснівського НВК .  Її створили троє авторів – дослідників: Віктор Моренець зі Львова, Юрій Юзач із Прилук та уродженець Сумщини Роман Коваль. На сторінках видання – 120 біографій, історій та спогадів людей, які брали участь в Українській революції 1917-20-го років.

Відкрилася презентація урочисто, у супроводі пісні Дарини Дудукової «Не цурайся бути українцем».Ведучі та за сумісництвом читачі Соснівської бібліотеки Ігор Новіков та Дарина Дудукова ознайомили присутніх з  біографіями уродженців Сумської області, що боролись за волю України. Серед них Гриць Божко, Микола Букшований, Микола Кушніренко та ін.Не залишила байдужими до теперішніх подій на Сході України  Юлія Бершова яка продекламувала вірш «Мої сини, соколики ясні…». Мужнім воїнам була присвячена відео-презентація, де були використані документальні кадри військових подій та фото перебування військовослужбовців в Авдіївці. Прозвучали в презентації знаменитий марш 72-ї ОМБР та «Авдіївський вальс», який написав один з командирів Валерій Мартишко.

Після закінчення заходу всі присутні отримали брошури з міні-версією книги та  мали змогу ознайомитися з  виставкою «Вони боролися за волю України».

«Розгорніть цю книгу. Читайте, радійте, відкриваючи невідомих для себе шляхетних співвітчизників. Відчуйте, яких чудових людей ми земляки! – пише про свою книгу Роман Коваль. – Пишайтеся, що народилися на Сумщині – батьківщині героїв і видатних творців української культури!”