Про перенесення дати проведення позачергової сесії селищної ради

Дата публікації: 07.09.2021

10  вересня 2021 року об  14 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

07.09.2021                                    смт Шалигине                                    № 63-ОД

Про перенесення дати проведення  позачергової сесії селищної  ради

Відповідно до пункту 8 частини  четвертої  статті 42, частини четвертої статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , у зв’язку з виробничою необхідністю:

1. Перенести дату проведення позачергової сесії селищної ради 8 скликання  з 09 вересня на 10 вересня 2021 року
  2. Засідання сесії провести о 1400год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .
  3. Секретарю селищної ради довести до відома депутатів та запрошених про зміну дати проведення позачергової сесії Шалигинської селищної ради.

Селищний голова                                                                                                              Юрій МАТВІЄНКО