Про скликання позачергової сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 03.09.2021

09  вересня 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

02.09.2021                                    смт Шалигине                                    № 62-ОД

Про скликання   позачергової сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної ради 8 скликання 09 вересня 2021 року о 1000год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження Програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби в Шалигинській селищній територіальній громаді на 2021- 2025 роки
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020р. «Про бюджет Шалигинської селищної територіальної громади на 2021рік»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Селищний голова                                                                                                            Юрій МАТВІЄНКО