Про скликання позачергової сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 06.12.2021

10  грудня 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ШОСТКИНСЬКИЙ РАЙОН   СУМСЬКА  ОБЛАСТЬ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

06.12 .2021                                    смт Шалигине                                    № 79-ОД

Про скликання   сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної ради 8 скликання 10 грудня 2021 року о 1000год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020р. «Про бюджет Шалигинської селищної територіальної громади на 2021рік»
  • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Селищний голова                                                                                                                    Юрій МАТВІЄНКО