Про скликання позачергової сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 10.06.2021

17  червня 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

10.06.2021                                    смт Шалигине                                    № 44-ОД

Про скликання  позачергової сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної  ради 8 скликання 17 червня 2021 року о 1000год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Дмитренку Сергію Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) за рахунок земель сільськогосподарського призначення (16.00 – землі запасу(земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані в оренду або користування громадянам чи юридичним особам) комунальної власності Шалигинської селищної ради, загальною площею 9,3528 га, кадастровий номер 5921587100:05:002:0085, розташованої за межами населеного пункту с.Соснівка, вулиця Польова,1 на території Шалигинської селищної ради Глухівського району Сумської області та передачу в оренду вищевказаної земельної ділянки.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 45,7605 га, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01), розташованої за межами населених пунктів на території Шалигинської селищної ради Шосткинського району Сумської області.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Заступник селищного голови                                                                                     Галина МАТОСОВА