Про скликання сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 23.11.2021

30 листопада 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Соснівський будинок культури»  відбудеться сесія селищної  ради 8 скликання

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ШОСТКИНСЬКИЙ РАЙОН   СУМСЬКА  ОБЛАСТЬ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

19.11 .2021                                    смт Шалигине                                    № 77-ОД

Про скликання   сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної ради 8 скликання 30 листопада 2021 року о 1000год. в приміщенні КЗ «Соснівський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

1) Про Регламент центру надання адміністративних послуг Шалигинської селищної ради.

2) Про затвердження проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю “ОРГАНІК – ЛЕНД” щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Шалигинської селищної ради площею 1,7780 га за кадастровим номером 5921585700:04:002:0077, зі зміною цільового призначення із земель запасу(код КВЦПЗ – 16.00) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної промисловості(код КВЦПЗ -1.02), розташованої на території Шалигинської селищної ради з подальшим наданням в оренду.

3) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Горовій Надії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташована за адресою: Сумська область, с.Соснівка, вулиця Миру, 48б.

4) Інші питання.

1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Селищний голова                                                                                                     Юрій МАТВІЄНКО