Привітання з Днем працівника соціальної сфери

Дата публікації: 05.11.2021

7 листопада 2021 року  в Україні відзначається  День працівника соціальної сфери.

Шановні працівники соціальної сфери

Шалигинської селищної територіальної громади!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята!

Ви відіграєте важливу роль у житті громади. Щодня вам доводиться виконувати колосальний обсяг роботи, надаючи послуги нашим жителям. Ваша праця заслуговує високої оцінки та поваги серед громади.

Безумовно для всіх  важливо отримати своєчасну допомогу, знайти того, хто подарує надію на краще. Такими помічниками є ВИ – ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, люди, покликанням котрих є допомога іншим. Ви маєте відповіді на всі питання, а вогники милосердя завжди палають у ваших серцях.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному працівнику соціальної сфери нашої громади  за щоденну нелегку працю. Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай множаться ваші добрі вчинки, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу. Здоров’я вам, щастя і благополуччя!