Раціональне використання природних ресурсів в Шалигинській територіальній громаді шляхом використання щепоріза

Дата публікації: 17.11.2021

В Шалигинській територіальній громаді щороку виконуються значні обсяги робіт по обпилюванню, обрізанню верхівок високих зелених насаджень, видалення аварійних і сухостійних дерев.

Під час санітарних прибирань зеленої зони, після обрізки та вирубування аварійних і сухостійних дерев, відвантаження ділової деревини утворюються великі купи гілля, які вивозились на сміттєзвалище і залишалися там без жодної користі для людини й довкілля. Переробка дерев’яного сміття на тріску значно дешевше його вивезення та має економічний ефект. У зв’язку з цим виникла необхідність використання щепоріза для переробки гілок на тріску. В цьому році після вводу в експлуатацію щепоріза деревні відходи переробляються на тріску і в подальшому будуть використовуватися для опалення приміщень, виробничих баз комунальних підприємств, закладів та установ громади.