Увага! Оголошення

Дата публікації: 31.08.2021

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури проводить закупівлю

Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Шалигинської селищної ради проводить переговорну процедуру :

1. За ДК 021:2015: 45233000-9- Будівницство, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг. “Капітальній ремонт елементів благоустрою (дорожнє покриття) по вулиці Заводська у селищі Шалигине Шосткинського району Сумської області”. Із службовою запискою стосовно закупівлі можно ознайомитись, перейшовши за ЦИМ посиланням.
  2. За ДК 021:2015: 45233000-9-Будівницство, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг.”Капітальній ремонт елементів благоустрою (дорожнє покриття) по вулиці Миру у селі  Соснівка Шосткинського району Сумської області”. Із службовою запискою стосовно закупівлі можно ознайомитись, перейшовши за ЦИМ посиланням.