Увага!Повідомлення

Дата публікації: 10.06.2021

Про оприлюднення проєкту документа державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту документа державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування, короткий зміст:

Проєкт «Схема санітарного очищення населених пунктів на території Шалигинської селищної ради» розроблено відповідно до рішення Шалигинської селищної ради «Про бюджет Шалигинської селищної територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020р., з метою розробки комплексу заходів, направлених на зменшення впливу ТПВ на довкілля, покращення санітарного стану території  населених пунктів громади та покращення умов проживання мешканців, повторне використання ресурсоцінних компонентів побутових відходів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Шалигинська селищна рада Глухівського району Сумської області

Передбачена процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення починається з 10 червня 2021 року і триває до 09 липня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Зауваження і пропозиції надаються контактній особі, зазначеній у пункті ґ), у письмовому та електронному вигляді. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи, анонімні пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)
Громадські слухання не передбачені у зв’язку з проведенням карантинних заходів.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
          Шалигинська селищна рада

З проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Шалигинської територіальної громади за посиланням: http://shaliginogromada.in.ua/news/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Шалигинська селищна рада Глухівського району Сумської області,

41470, Сумська обл., Шосткинський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11,

електронна адреса: shal_gkh@ukr.net .

Зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 09 липня 2021 року включно до відділу житлово-комунального господарства благоустрою та інфраструктури Шалигинської селищної ради.

Контактна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства благоустрою та інфраструктури СОРОКА Сергій, тел. 066-451-60-21.

Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником (Шалигинською селищною радою).

Необхідності у проведенні транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – немає.

Додатки :

Звіт СОЕ (переглянути)