Відкриття меморіальної дошки вшанування пам’яті Причти Володимира Миколайовича

Дата публікації: 22.06.2020


19 червня в смт. Шалигине  в рамках святкування Дня медичного працівника     відбувся урочистий захід відкриття меморіальної дошки вшанування пам’яті Причти Володимира Миколайовича – головного лікаря Шалигинської дільничної лікарні , який  віддав 40 років свого життя невтомній  праці  лікаря, очолюючи цей заклад з 1977 по 2017 роки.

 

 

Дошку пам’яті було встановлено за ініціативи місцевих мешканців та фінансової підтримки       ТОВ «Катеринівське» в особі директора Козлова С.М..

Розпочали захід голова Шалигинської ОТГ Юрій Матвієнко та в.о. головного лікаря        КНП «Шалигинська АЗПСМ» Аліна Чеберяко, які виразили від місцевих мешканців та себе особисто   слова поваги і вдячності Причті Володимиру Миколайовичу, а також  привітали медичних працівників з наступаючим святом нагородивши їх грамотами та подарунками.

Слова вшанування пам’яті та привітання працівникам медичної галузі линули і від Козлова М.В., Разіна В.В., Бойко В.Л.,Полтавченко М.С.,  Гулакової В.І., Суровицької Г.Н. та Трубачової В.М.

На заході були присутні всі колишні медичні працівники та місцеві мешканці , які також прийшли вшанувати пам’ять Причти Володимира Миколайовича та привітати медичних працівників, які сьогодні стоять на варті їхнього здоров’я  в такий не простий для всіх період, з професійним святом.

Після офіційної частини всі колишні та теперішні медичні працівники  були запрошені до фуршету, де всі  мали змогу поспілкувались та пригадати минулі роки своєї праці.