ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти

Дата публікації: 03.12.2019


У КЗ “Шалигинська ТПБ” було проведено тренінг с учнями старших класів на тему “ВІЛ/СНІД : передбачити,уникнути, не захворіти”

 

 

 

 

Вже вдруге в КЗ «Шалигинська ТПБ» в рамках акції «16 днів проти насилля» фахівець з соціальної роботи Глухівського району центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Шелеміна О.С. провела  тренінг з учнями старших класів на тему «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти». Юнаки пригадали, що ж таке ВІЛ/СНІД, як розшифровуються ці поняття, пригадали символ підтримки хворих людей на СНІД – червоні стрічечки. Дізналися про шляхи інфікування ВІЛ-інфекцією, про стадії розвитку цієї страшної хвороби. В ігровій формі навчилися визначати рівні загрози зараження ВІЛ-інфекцією у різних ситуаціях, спробували умовити своїх товаришів взяти умовний наркотик і дізналися про способи відмови від такого «задоволення». За допомогою сигнальних карток перевірили свої знання про можливості зараження ВІЛ-інфекцією. Та найцікавішим для учнів стало завершення тренінгу казкою «СНІД не спить», в якій головні ролі виконували самі діти.

Директор бібліотеки підготувала для юнаків пам’ятку «ВІЛ/СНІД. Стосується кожного», організувала виставку літератури «Життя своє ти збережи, СНІДУ завжди НІ скажи»