Виїзний захід в Шалигинську об’єднану територіальну громаду

Дата публікації: 12.05.2021

12 травня представники  Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості завітали до Шалигинської об’єднаної територіальної громади в село Шалигине.

Мета виїзду – ознайомлення з повним спектром послуг служби зайнятості для різних категорій населення та роботодавців за максимально наближеною формою до клієнтів.

Фахівці зустрілися із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Матосовою Галиною Олександрівною та обговорили актуальні моменти співпраці.

Пересічному населенню, незалежно від зайнятості громадян, надавили консультаційні послуги з законодавчих питань, можливості зайнятості та розглядалося  питання видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.