Зі святом, шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата публікації: 08.11.2021

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва

Шалигинської селищної територіальної громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Працівники культури нашої громади своєю щоденною працею  з невичерпним оптимізмом та натхненням, потужною творчою енергією  втілюють в життя свої ідеї, перетворюють задумане в шедеври. Творчість наших аматорів вражає своєю неповторністю, колоритом, різносторонністю, а головне – щирістю.

Щиро дякуємо кожному із вас, за невтомну працю, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Зичимо вам міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і реалізації усіх ініціатив, мистецьких злетів і нових культурних проектів!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість життєвих перемог.