Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Дата публікації: 11.12.2019


ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

                    10.12.2019 року                          смт Шалигине                                  

 

 

Про внесення змін до Плану

діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів

на 2019 рік

 

Розглянувши подання управління фінансів та економічного розвитку селищної ради щодо внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, з метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики на території Шалигинської селищної ради відповідно до статтей  та  7 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  пунктом 7 частини першої статті 26, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою дотримання державної регуляторної діяльності селищної ради у 2019 році, селищна рада

ВИРІШИЛА :

 

  1. Внести зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 15.11.2018 «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» із змінами внесеними рішенням селищної ради від 24.05.2019р., виклавши його в новій редакції, що додається.
  2. Управлінню фінансів та економічного розвитку (Надія Полушкіна ) оприлюднити дане рішення  в порядку, визначеному чинним законодавством.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку, секретаря селищної ради Світлану Кліменченко .

 

Селищний  голова                                                                                                                         Юрій МАТВІЄНКО

 

Додатки :

Додаток 1