Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Про План діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

на 2022 рік

Відповідно до статей  та  7 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  пунктом 7 частини першої статті 26, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики селищної ради у 2020 році, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік згідно з додатком.
  2. Управлінню фінансів та економічного розвитку (Надія Полушкіна) оприлюднити дане рішення  в порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку, секретаря селищної ради Світлану Кліменченко.

Селищний  голова                                                                                                           Юрій МАТВІЄНКО

Затверджено рішенням

Шалигинської селищної ради

від 00.00.2021 р.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних
актів на 2022 рік

№ п/п Вид проекту регуляторного акту Назва проекту регуляторного

акту

Цілі прийняття Термін

підготов-ки регуляторного акту

Найменування

відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

1 2 3 4 5 6
1 Рішення сесії селищної ради Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шалигинської селищної ради Законодавче врегулювання справляння  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та  збільшення надходжень  до бюджету ІY квартал 2022 року Постійна комісія  селищної ради з планування, бюджету,  фінансів та соціально – економічного розвитку; виконком селищної ради.
2 Рішення сесії селищної  ради Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на території Шалигинської селищної ради Законодавче врегулювання справляння  земельного податку та  збільшення надходжень  до бюджету ІY  квартал 2022 року Постійна комісія  селищної ради з планування, бюджету,  фінансів та соціально – економічного розвитку, виконком селищної ради.
3 Рішення сесії селищної  ради Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб – підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Шалигинської селищної ради Законодавче врегулювання справляння  єдиного податку та  збільшення надходжень  до бюджету ІY  квартал 2022 року Постійна комісія  селищної ради з планування, бюджету,  фінансів та соціально – економічного розвитку, виконком селищної ради.

Селищний голова                                                                        Юрій МАТВІЄНКО