Активна співпраця

Дата публікації: 12.03.2021


В Глухівській міськрайонній філії триває активна співпраця з Глухівським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

 

 

 

 

На початку року керівниками було підписано спільне рішення про комплекс заходів та проектів щодо популяризації серед населення служби в Збройних силах України та сприяння в працевлаштуванні різних категорій військовозобов’язаних.

Для забезпечення тісної співпраці впроваджується двостороння кампанія, спрямована на обмін інформацією, послугами та консультаціями.

Центр зайнятості на постійній основі відвідують представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою інформування  шукачів роботи щодо умов проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

В приміщенні центру зайнятості є окремий «Куточок для військовослужбовців», який містить багато цікавої інформації та рекламно-інформаційну продукцію.

В свою чергу служба зайнятості реагує на вирішення проблем зайнятості, соціальної та професійної адаптації на ринку праці військовослужбовців, які звернулися за допомогою.