Легальна зайнятість

Дата публікації: 23.09.2020


23 вересня в приміщені Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості проведено семінар для роботодавців на тему «Легальна зайнятість.

 

 

 

 

Додержання мінімальних гарантій в оплаті праці». Мета заходу – ознайомлення роботодавців з перевагами, які надає легальне оформлення найманих працівників, отримання відповідей на питання від начальника відділу з питань дотримання законодавства про працю Глухівської міської ради Олега Нікольського.

Відкрила семінар заступник директора Валентина Шляхтун.  Вона акцентувала увагу на легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, відмітила, яку важливу роль відіграють роботодавці на ринку праці, створюючи робочі місця, адже, це – наповнення бюджету, гідний соціальний захист найманого працівника, забезпечення зайнятості населення району.

Олег Нікольський детально поінформували учасників заходу про відповідальність роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства дотримуючись законодавства про працю. Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, що тим самим унеможливить адміністративну відповідальність роботодавців в частині порушення ними законодавства про працю та виплати фінансових санкцій.