Завдання дня: ефективність обслуговування населення, тісна співпраця з роботодавцями

Дата публікації: 24.09.2020


Сьогодні, 24 вересня відбулася нарада директорів Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій Сумського обласного центру зайнятості.

 

 

 

 

Учасники наради підбили підсумки діяльності за 9 місяців нинішнього року, виокремили пріоритетні завдання на день прийдешній.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, на першому плані – якість та результативність роботи щодо обслуговування населення та поглиблення співпраці з роботодавцями регіону.

В. Підлісний детально зупинився на широкому спектрі питань, якими опікується служба зайнятості, проаналізував тенденції, що превалюють на ринку праці області.

На нараді заслухані також звіти директорів Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій Сумського обласного центру зайнятості.

Останні, зокрема, відверто зупинялися на проблемах, ділилися досвідом роботи щодо обслуговування населення та співпраці з роботодавцями.

Учасники наради зголосилися на тому, що захід пройшов у діловій та конструктивній атмосфері, і, безумовно, сприятиме ефективності обслуговування населення Сумщини та покращенню взаємовигідної співпраці з роботодавцями області.