РІШЕННЯ Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Шалигинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки

Дата публікації: 03.01.2019


 

 

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

20.12.2018 року                                  смт.Шалигине                                  

 

Про затвердження Програми

економічного і соціального

розвитку   Шалигинської

об’єднаної територіальної громади

 на 2019 рік   та основні напрями

розвитку на 2020-2021 роки                         

 

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом  селищної ради проект Програми         економічного і соціального розвитку   Шалигинської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки , з метою  забезпечення комплексного розвитку  Шалигинської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Закону  України «Про державне  прогнозування  та розроблення  програм економічного та соціального розвитку України», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» селищна рада  ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму економічного і соціального розвитку   Шалигинської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік  та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки  ( додається).

  1. Доручити виконавчому комітету селищної ради забезпечити виконання основних пріоритетних напрямків та завдань для досягнення цілей і показників Програми.
  2. Організацію виконання цього рішення  покласти на заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради, секретаря ради, керуючу справами     виконавчого комітету, а контроль – на постійні комісії селищної ради відповідно до їх повноважень.

 

Селищний голова                                                                                                                      Ю.В. Матвієнко

 

 

Програма економічного і соціального розвитку

Шалигинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки  (переглянути / завантажити)

 

Додаток 1  (переглянути / завантажити)

Додаток 2  (переглянути / завантажити)

Додаток 3  (переглянути / завантажити)